Co znamená slovo Hnědulkov?
    Už je tomu dávno, co se narodil medvídek jménem Hnědula. Ale protože ho nikdo nechtěl přijmout do svého příbytku, potuloval po lesích, a to až do doby, kdy se rozhodl, že vybuduje městečko pro opuštěná zvířátka jako je on. Tato skutečnost se datuje od roku 1990 a městečko se jmenuje po svém zakladateli, tedy Hnědulkov. V tomto městečku našli svůj domov všichni opuštění medvědi. A né jen ti. Časem se městečko začalo rozrůstat a nebyli už zde jen medvědi, ale taky pejsci a kočičky.
hnedula.jpg, 112kB
hnedula.gif, 1,1kB Tak toto je sám velký šéf Hnědulkova...

    Ale ani medvědi na tom nejsou jinak, než my lidé, a tak se stalo, že si Hnědula vzal za manželku jednu velmi sympatickou medvědici, která se jmenuje Růžovka. A měli spolu několik dětí. Jsou to: Halalinka, Brumbrulín, Chlupáček.
    Ovšem co se nestalo. Časem se velmi rozkřiklo o tomto "medvědím" městečku a dozvěděl se to Pusík, který je bráchou Hněduly. Neváhal a hned i on zamířil do těchto končin, kde žijí všichni pohromadě. A protože je Pusík knězem, byl v Hnědulkově ustanoven jako zdejší farář.
    No a časem se začal Hnědulkov tak rozrůstat, že bylo zapotřebí vybudovat i počítačovou síť včetně serveru, na kterém se právě nacházíte. A dokonce si i pořídili malé medvědí letadlo.
    Zde je uvedeno pár dokumentujících fotek:
vanoce-2012-small.jpg, 47kB
hnedula.gif, 1,1kB Hnědulkov ve své celé kráse :-)
kaple.jpg, 112kB
hnedula.gif, 1,1kB Kaple
anatomie_mensi.png, 27kB
hnedula.gif, 1,1kB Zde je uvedena anatomie medvěda
26102009506.jpg
hnedula.gif, 1,1kB A to je sám velký šéf při práci
vanoce-2012-small.jpg, 47kB
hnedula.gif, 1,1kB A takto to vypadá v Hnědulkově na Vánoce
small_hnedulka.gif
hnedula.gif, 1,1kB Hnědula složený z potravin:-), autorka: Lucie Šlamberová
kurzy Excel Praha - počítačové kurzy Hindemith
Webmaster and © Václav Revenda 2013